| < Październik 2017 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
wtorek, 19 maja 2015

Wprowadzenie kolejnych przepisów, które dzielą Polaków na lepszych i gorszych ma właśnie miejsce. Wybrańcy będą mogli nadal legalnie zabijać "naszymi" samochodami i nie zostanie im odebrane prawo jazdy po przekroczeniu prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym.

Kasta, która zawsze jest najbardziej poszkodowana ma coraz mniejsze prawa w porównaniu ze swoimi oprawcami z aparatu partyjno-wodzowskiego.

Rozdźwięk w jednej sprawie dzisiaj sprawia, że próg za każdym razem się powiększa i staje się nie do przeskoczenia.

Albo sam jesteś oprawcą albo na ciebie polują, ale nie masz wyboru. W Polsce rodzisz się w lepszej lub gorszej rodzinie, a przepisy prawa są zmieniane tak, aby nie można było awansować w tej drabince, która cała stanowi tzw. babilon.

Przekomarzanie się na górze o fotel prezydenta przypomina o tym, że politycy zrobią wszystko, aby ciemny lud ŻĄDAŁ OBIETNIC i KIEŁBASY WYBORCZEJ.

Ludzie przejrzyjcie na oczy! - oni nic nie zmienią. Doprowadzą do jeszcze większej degradacji tego kim dzisiaj jesteś.

Ciężką pracą można próbować się wyrwać z marazmu biedy oraz braku swojego domu, mieszkania, ale wtedy stajemy się jeszcze większym trybikiem w tej maszynie, która się rozpędza i musi jeszcze szybciej pracować i musimy łożyć na utrzymanie banksterów, państwa i politykierów.

Szarzy pracownicy nie mają nic do gadania, a przewrót w postaci dania związkowcom jeszcze większych apanaży oraz władzy nie zmieni nic poza powstaniem nowej grupy uprzywilejowanej. W jednej chwili pewna grupa związkowców może wznieść się na wyższy lewel, po to aby zarobić więcej i jeszcze w większym stopniu wyzyskać tych na dole.

Kukiz zyskał około 20,8% głosów w wyborach i to ci wszyscy, którym chciało się pójść na wybory aby uczestniczyć w tym cyrku wyrazili swój sprzeciw temu co się tutaj dzieje. Kukiz gdyby wygrał stałby się taki sam jak reszta politykierów. Jest to tylko chwilowy głos sprzeciwu, który nic by nie zmienił w dłuższej perspektywie.

Ja wybieram niegłosowanie, niech sami wybierają się i nadają sobie przywileje. Machina partyjno-wodzowska jest tak bardzo rozpędzona, że tylko spektakularna kraksa spowodowana nadmierną prędkością może ją już tylko zatrzymać.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 495